Ochrona/ SECURITY

 

MONITORING OBIEKTÓW

Śledzimy sygnały z każdego czujnika podłączonego do centrali alarmowej klienta.Precyzyjna informacja wybitnie podnosi poziom usługi. Od momentu uruchomienia systemu alarmowego grupa interwencyjna dojeżdża od 5 do 10 minut do chronionego obiektu.

MONITORING GPS SAMOCHODÓW

Ochronny monitoring GPS to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na aktualnej ochronie swojego samochodu przed kradzieżą. System ten umożliwia m.in. wezwanie pomocy w sytuacji wystąpienia zagrożenia kierowcy lub ładunku (przycisk napadowy), przesłanie sygnału o włamaniu z zainstalowanego w pojeździe autoalarmu, zaalarmowanie w momencie wystąpienia przechyłu podczas postoju (użycie lawety). Oferta skierowana również dla wszystkich właścicieli tirów itp. – możliwość śledzenia zużycia paliwa.

OCHRONA IMPREZ MASOWYCH, NIGHT CLUBÓW, itp.

Oferujemy Państwu profesjonalne zabezpieczenie imprez masowych w Wodzisławiu Śląskim i okolicach. Dysponujemy doskonale wyszkolonymi licznymi załogami szybkiej interwencji. Specjalizujemy się w ochronie koncertów, imprez plenerowych, imprez sportowych, night clubów, dyskotek, targów i rozmaitych wystaw. Ochraniamy różne nietypowe imprezy masowe.

KONWOJE

Transport gotówki prowadzony jest zgodnie z Ustawą o Ochronie Osób i Mienia. Pracownicy sekcji konwojów to agenci z odpowiednim stażem pracy i specjalistycznym przeszkoleniem, pracujący w kilkuosobowych załogach wyposażonych w broń palną i krótką i maszynową, kuloodporne kamizelki, hełmy oraz środki łączności radiowej. Do konwojowania wykorzystujemy samochody odpowiednio przystosowane do przewożenia wartości pieniężnych.

OCHRONA OSOBISTA

Tą usługę kierujemy do klientów, którzy są najbardziej narażeni na różnego rodzaju zagrożenia. Ochronę VIP-ów i ich rodzin realizujemy dyskretnie, w formie stałej lub doraźnej. Zapewniamy bezpieczeństwo w czasie tras koncertowych, występów czy wystąpień publicznych. Zabezpieczamy miejsca spotkań, a także czuwamy nad bezpieczeństwem jego uczestników.

OCHRONA MAŁYCH VIP-ów

Oferujemy usługę ochrony małych VIP-ów oraz odwożenia i przywożenia dzieci do i ze szkoły, przedszkola… Oferta skierowana jest głównie do osób, które z różnych powodów nie mogą sami, a boją się o bezpieczeństwo swoich pociech.

 

Zapraszamy do współpracy!